Podstrona: Materiały do pobrania - ZDALNE KSZTAŁCENIE / Wizytówka pracownika PRz / ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI_studia stacjonarne_wykłady

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI_studia stacjonarne_wykłady

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI_studia stacjonarne (wykłady)

1. Wykład nr 1 został zrealizowany zgodnie z terminem podanym w harmonogramie semestru letniego 2019/2020
  2. Wykład nr 2. Miejsce zarządzania produkcją w procesie zarządzania przedsiębiorstwem, ujęcie tradycyjne i procesowe, zasady zarządzania produkcją
  3. Wykład nr 3. Pojęcie przedsiębiorstwa produkcyjnego i usługowego
  4. Wykład nr 4. Przygotowanie produkcji
  5. Wykład nr 5. Strategia operacji usługowych i cechy zadań produkcyjnych
  6. Wykład nr 6. Planowanie i sterowanie produkcją i realizacją usług – planowanie i sterowanie międzykomórkowe. Produktywność systemu produkcyjnego
  7. Wykład nr 7. Zarządzanie zdolnościami produkcyjnymi i harmonogramowanie
  8. Wykład nr 8. Współczesne metody i systemy zarządzania produkcją i usługami

Termin 16.03.2020 (Wykład nr 2)

Materiały zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www), zaś informacje wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web.

Termin 30.03.2020 (Wykład nr 3)

Materiały zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www) oraz platformie e-learningowej, zaś informacje wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web.

Termin 20.04.2020 (Wykład nr 4)

Termin 04.05.2020 (Wykład nr 5)

Termin 18.05.2020 (Wykład nr 6)

Termin 01.06.2020 (Wykład nr 7)