Podstrona: Materiały do pobrania - ZDALNE KSZTAŁCENIE / Wizytówka pracownika PRz / ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI_studia NIESTACJONARNE_Wykłady

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI_studia NIESTACJONARNE_Wykłady

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I USŁUGAMI_studia NIESTACJONARNE (Wykłady)

1. Wykład nr 1 został zrealizowany zgodnie z terminem podanym w harmonogramie semestru letniego 2019/2020
  2. Wykład nr 2. Przygotowanie produkcji. Strategia operacji usługowych i cechy zadań produkcyjnych. Planowanie i sterowanie produkcją i realizacją usług – planowanie i sterowanie międzykomórkowe
  3. Wykład nr 3. Produktywność systemu produkcyjnego. Zarządzanie zdolnościami produkcyjnymi i harmonogramowanie. Współczesne metody i systemy zarządzania produkcją i usługami.

Termin 04.04.2020 (Wykład 2)

Materiały zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www), platformie e-learningowej zaś informacje wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web.

Termin 26.04.2020 (Wykład 3)