Podstrona: Materiały do pobrania - ZDALNE KSZTAŁCENIE / Wizytówka pracownika PRz / PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia stacjonarne_Wykłady

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia stacjonarne_Wykłady

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia stacjonarne (wykłady)

1. Wykład nr 1 został zrealizowany zgodnie z terminem podanym w harmonogramie semestru letniego 2019/2020
  2. Wykład nr 2. Znaczenie i koncepcje logistyki w aspekcie funkcjonalnym, przedmiotowo-strukturalnym i efektywnościowym
  3. Wykład nr 3. Pojęcie i istota podejścia systemowego w logistyce
  4. Wykład nr 4. Struktury systemów logistycznych
  5. Wykład nr 5. Procedura projektowania systemu logistycznego oraz metody wykorzystywane w ich projektowaniu
  6. Wykład nr 6. Podejście procesowe w logistyce
  7. Wykład nr 7. Standaryzacja i mapowanie procesów logistycznych w przedsiębiorstwie
  8. Wykład nr 8. Wykorzystanie efektów synergicznych w zarządzaniu logistycznym

Termin 16.03.2020 (Wykład 2)

Materiały zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www).

Termin 30.03.2020 (Wykład 3)

Materiały zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www), zaś informacje wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web oraz zamieszczone na platformie e-learningowej.

Termin 20.04.2020 (Wykład 4)

Termin 04.05.2020 (Wykład 5)

Termin 18.05.2020 (Wykład 6)

Termin 01.06.2020 (Wykład 7)