Podstrona: Materiały do pobrania - ZDALNE KSZTAŁCENIE / Wizytówka pracownika PRz / PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia stacjonarne_Ćwiczenia

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia stacjonarne_Ćwiczenia

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia stacjonarne (ćwiczenia C1, C2 i C3)

1. Ćwiczenia nr 1: Wprowadzenie do projektowania systemów logistycznych

Terminy 02.03.2020 - grupa C1, 09.03.2020 - grupa  C2 i C3

Zajęcia zrealizowane w terminach podanych w harmonogramie semestru letniego 2019/2020.

Materiały dla grupy C3 zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www), zaś informacje dotyczące warunków zaliczenia wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web.

1. Ćwiczenia nr 2: Podstawowe pojęcia z dziedziny projektowania systemów logistycznych

Terminy 16.03.2020 - grupa C1, 23.03.2020 - grupa C2 i C3

Materiały zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www), zaś informacje wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web oraz zamieszczone na platformie e-learningowej.

3. Ćwiczenia nr 3: Istota podejścia systemowego i procesowego w logistyce

Terminy 30.03.2020 - grupa C1,  06.04.2020 - grupa C2 i C3

4. Ćwiczenia nr 4: Zasady projektowania systemu logistycznego produkcji – zadanie projektowe

Terminy 20.04.2020 - grupa C1,  27.04.2020 - grupa C2 i C3