Podstrona: Materiały do pobrania - ZDALNE KSZTAŁCENIE / Wizytówka pracownika PRz / PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia NIESTACJONARNE_PROJEKTY

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia NIESTACJONARNE_PROJEKTY

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW LOGISTYCZNYCH_studia niestacjonarne (projekty P1, P2, P3, P4, P5, P6)

1. Projekty nr 1: Wprowadzenie do projektowania systemów logistycznych. Zasady  projektowania systemów logistycznych

Terminy:    08.03.2020 - grupa  P1, P3, P5       14.03.2020 - grupa  P2, P4, P6

Zajęcia zrealizowane w terminach podanych w harmonogramie semestru letniego 2019/2020.

Materiały dla grupy P2, P4, P6 zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www), zaś informacje dotyczące warunków zaliczenia wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web.

2. Projekty nr 2: Projektowanie systemów logistycznych w przedsiębiorstwie

Terminy:     29.03.2020 - grupa P1, P3, P5         09.05.2020 - grupa P2, P4, P6

Materiały zostały zamieszczone na stronie domowej (wizytówce www), zaś informacje wysyłane na Państwa skrzynki studenckie z wykorzystaniem bazy e-maili w USOS-web oraz zamieszczone na platformie e-learningowej.

3. Projekty nr 3: Projektowanie systemów logistycznych w przedsiębiorstwie - projekt. Podsumowanie treści zajęć i obrona projektu

Terminy:     10.05.2020 - grupa P2, P4         30.05.2020 - grupa P1, P3, P5         20.06.2020 - grupa P6